Menu
Your Cart

İptal ve İade Koşulları

Sipariş İptali

Web Sitemizde bulunan ürünlerden sipariş verebilmeniz için üyelik işlemini yapmanız ve ürününüzü seçtikten sonra tasarım dosyalarınızı, CDR veya PDF, PSD formatlarında göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskı öncesi grafik ekibimiz tarafından gerekiyorsa eğer, küçük değişiklikler yapılarak baskıya hazır hale getirilir ve sistemimize  kayıtlı olan e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilir.

Tarafınıza onay maili ulaşmadan veya ürünleriniz baskıya gönderilmeden önce siparişinizi herhangi bir bedel ödemeden iptal edebilirsiniz. Bu konudaki talebinizi grafik@matbaamarket.net adresine e-posta yolu ile veya web sitemizde belirtilen 'Müşteri Hizmetleri' numaramızı (0850 888 53 00) veya sitemizdeki Canlı Destek uygulamasıyla bize iletmeniz gerekmektedir.

Bu koşullarda siparişinizin iptali durumunda, yaptığınız ödemenin iade işlemi, iptal talebinin bize ulaşmasından sonra 7 gün içinde, ödeme yönteminize göre kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır.

Onay e-postanın size gönderilmesinden sonra veya gönderdiğiniz tasarım dosyanın baskıya girmesinden sonra sipariş iptali ve ödeme söz konusu değildir.

İade Koşulları

Bu ürünlerde bizden kaynaklanan bir sorunun durumunda, o ürünün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve sipariş sürecinde belirtilen zamanda gönderilecektir.

Ürünlerin tarafımızdan kaynaklı bir nedenle tekrar baskıya alınması durumunda, ürünün sizden onay alındığı şekli ile yeniden baskı işlemine alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede herhangi bir düzenleme yapılmayacağını da ayrıca bilgilerinize sunarız.