Menu
Your Cart

Hakkımızda

Matbaamarket.net

Baskılı Ürün ve Hizmetler pazarı hakkında;

Matbaamarket, bireyler, KOBİ'ler ve büyük şirketler için Türkiye'nin ilk ve tek Online E-Ticaret Baskılı ürünler Satın Alma ve Satma Pazarıdır.

Matbaamarket, geleneksel olarak birden fazla satıcının kullanım modelindeki zorlukları ve kaosu ortadan kaldırır ve şeffaflığı arttırırken sorunsuz bir sipariş süreci ve teslimatı sağlar.

Farklı kategorideki Baskılı ürünler sektörünü tek bir platformda toplamak ve geleneksel kanallarda yer alan tamamen kaotik ve örgütsüz satın alma davranışlarını düzenlemeye çalışmak için Medya, Tanıtım ürünleri ve hizmetleri  Satın Alma Alanına (Ofset Baskı, Dijital Baskı, Promosyon Ürünleri , Vb. ürünler, Dergi, Televizyon, Radyo, Sinema, Dijital, Mobil) ürün ve hizmetleri sürekli ekliyoruz.

 

Misyonumuz;

Medya, Tanıtım ürünleri ve Hizmetleri satın alma deneyimini kolay ve zahmetsiz hale getirerek müşterinin gülümsetmek. Güvenilir satıcıları bir araya getirerek ölçeklenebilirlik ve verimlilik elde etmek için Türkiye’de yeni bir pazaryeri oluşturmak.

 

Matbaamarket Avantajları;

Şeffaf Fiyatlandırma

Sorunsuz Sipariş

Siparişinizi takip edin

Yüksek Kaliteli Baskılar

Sınırsız Renk

Sektörün En İyi Fiyatlandırması

Alışveriş deneyimi

Anlık Fatura

Otomatik Gönderi

Müşteriye sözümüz;

Mükemmel Kalite, Güvenilir Tedarikçiler, Kolay Sipariş Verme, Zamanında Teslimat ve Akıllı Baskı Çözümleri, müşterilerimize söz verdiklerimizdir.